• çopur musa delibaş mehmet ve kadir mısıroğlu

  1.
  üç yunan dölü, üç kemalizm düşmanı dinci köpeği. ilk ikisi milli mücadele devam ederken, afyon ve denizli'de din elden gidiyor diyerek çevrelerine topladıkları başıbozuklarla kuvayi milliye güçlerine saldırmış (1920), kaçmak zorunda kaldıklarında yunanistan'a sığınmış ve kendilerine verilen güçlerle tekrar milli mücadeleye karşı anadolu'ya geçmişlerdir. dini bütün akp'li kadir mısıroğlu ise bunlardan aldığı bayrağı uzun süre taşımıştır.
  3 ... acele etme papaz efendi
 • gezi de ve seçimlerde akp yardımcısı pkk

  1.
  bölücü bir ilişki. sayın apo, megri megri hemi?

  (bkz: erdoğan ı gezi de ben kurtardım)

  (bkz: osman öcalan ı trt ye çıkarmak)
  3 -2 ... acele etme papaz efendi
 • akp geziciler önünde diz çöküp özür dilemeli

  3.
  bi siktir git dedirten akp li zırvaları.

  (bkz: akp nin yan yana atatürk ve apo posteri yalanı)
  3 -2 ... acele etme papaz efendi
 • kummeşmaha nehri

  1.
  (bkz: yeşilırmak)

  hitit metinlerinde, kuzeydeki kaşkalarla sınır olarak geçmekte.
  2 ... acele etme papaz efendi
 • necmettin erbakan ın kemalizm i savunması

  1.
  akp'lileri mortingen eden savunma, üstelik hiç beklenmedik birinden (bkz: necmettin erbakan). milli görüşten fehmi çalmuk, 22 yıl önceden bir konuşmayı aktarmış. ben bile bu kadar iyi savunamazdım.

  “merhum erbakan hocam ile birlikte kendisi başbakanlıktan indirilmiş, partisi kapatılmış, siyasi yasaklı olduğu bir dönemde, 28 şubat sonrası almanya, hollanda, fransa’ya gittik. 1998 yılının haziran ayı… insan hakları platformlarında, toplantılar da partisine yönelik haksızlıkları anlattı. bonn şehrinde bir insan hakları toplantısı yapılıyordu. toplantının tam adı; ‘avrupa’da insan hakları tecrübesi’”

  erbakan hoca konuşmasını yaptı. salondan ayrıldı. erbakan hoca’dan sonra almanya’da faaliyet gösteren ve kürt sorunuyla ilgili tepkisel açıklamalarıyla öne çıkan, hatta kimi zaman terör örgütü pkk’ya ilişkin destek açıklaması yapan dialog-kreis kuruluşu adına konuşma yapan mehmet şahin ‘türkiye cumhuriyet’indeki insan hakları ihlallerinin birinci derece sorumlusunun kemalizm olduğunu’ söyledi.

  kürdistan’da kan akıtılıyor kemalizm’in egemen olduğu dönemden itibaren bunlar vardı. erbakan iktidara gelince ordu çirkin yüzünü gösterdi. türkiye’yi kimin yönettiği ortaya çıktı kemalizm ve milli güvenlik kurulu’nun devam ettiği bir ülkede inançlara baskı olur kürt sorunu çözüm bulmaz.

  fehmi çalmuk, “terör örgütü pkk’ya ilişkin destek açıklaması yapan” dediği mehmet şahin’in kemalizm’e yönelik ağır hakaretlerinin ardından necmettin erbakan’ın hızla salona yeniden döndüğünü ifade ederek şöyle devam etti.

  konuşma devam ederken merhum erbakan yıldırım hızıyla salona geldi ve yerine oturdu. erbakan, şahin’e müdahale etmek istedi. sempozyumu yöneten başkan söz vermedi bunun üzerine erbakan pusula göndererek söz hakkı aldı. şahin’in söylediği sözlerin kendi şahsi açıklamaları olduğunu belirten erbakan ‘herkesin kendi görüşlerini ortaya koyması doğal hakkı ama türkiye’yi tanıyan kişiler olarak susmak doğru olmaz. sükût ikrardan gelir. doğruyu söylemek mecburiyetindeyiz.

  "kimseleri suçlu göstermek için toplantı yapmıyoruz. insan hakları ihlallerinin sebebi olarak türk ordusunu ve kemalizm’i göstermek mümkün değildir. başörtü sorunu varsa bunun sorumlusu türk ordusu değil bazı üniversitelerin yöneticileridir. devrim kanununda başörtüsü yasaklanmamıştır. ordu kendi işi ile meşguldür. ihtilaller yapılıyorsa ondan yapanlar mesuldür. insan hakları ihlalinde ne türk ordusunu ne de kemalizm’i suçlu göstermek doğru değildir."

  https://odatv.com/pelikan...ran-konu--14012058_m.html
  1 ... acele etme papaz efendi
 • akp li melih gökçek ten ankara ya 576 milyon zarar

  1.
  yeni açılmış davayla ortaya çıkan korkunç rakam. bu akp'liler hep böyle.

  "Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketi ANFA tarafından 2015 yılında 1,7 milyar TL’ye ihale edilen “Parklar, Refüjler, Yan Bantların Yeşil Alanları, Piknik Alanları, Rekreasyon Alanları, Mezarlıklar, Havuzlar ve Göletler ile Belediye’ye Ait Tesislerin Bitkisel, inşaat, Tesisat, Elektrik, Bakım ve Onarım Hizmet Alımı” işine yönelik olarak Teftiş Kurulu soruşturması ortaya çıktı. Soruşturma sonucunda Belediye’nin 576 milyon TL’lik zarara uğratıldığı gerekçesi ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunuldu."

  https://odatv.com/melih-g...orusturma-13012042_m.html
  2 ... acele etme papaz efendi
 • sözlükteki yall denen türkiye düşmanı provakatör

  1.
  fethullahçı ve pkk'lı ağızlarıyla türk milletini aşağılayan, atatürk düşmanı bir provakatör. bunların hakkından gelinecek.

  (bkz: yall)
  4 -2 ... acele etme papaz efendi
 • erdoğan dan cumhuriyet düşmanı cemaate ziyaret

  11.
  annelerine tarikat yurtlarında lavman yapılmış erdoğancı kırıkların savundukları rezalet. normal aslında. yarrak anadolu'nun kurucu kadroları bu cemaatler. bir defa anadolu kurmak ne ln?
  4 -5 ... acele etme papaz efendi
 • kemalist türkiye nin yerli ve milli uçakları

  1.
  çetin bir kurtuluş savaşı ve yokluk ardından, atatürk önderliğinde kısa sürede göklerde süzülmüşlerdir. ardından ismet inönü döneminde üretim yapan fabrikalar, tayyip erdoğan ve akp'lilerin ağababaları adnan menderes ile kapatılmışlardır. fotoğrafta uçak üzerindeki yazıya dikkat.

  kemalist türkiye nin yerli ve milli uçakları

  sinan meydan'dan gelsin.

  "Kayseri Uçak Fabrikası'nda 1926-1942 arasında 7 ayrı modelde toplam 212 uçak üretildi.
  Burada üretilen ilk Fledgling marka uçak, Atatürk'ün emriyle 1932'de iran'a hediye edildi.
  1932'de de Eskişehir Tayyare (Tamir) Fabrikası kuruldu. Bu fabrikada 1933'te Selahattin Reşit Alan, Milli Müdafaa Vekâleti-1 (MMV-1) kodlu bir eğitim ve keşif uçağı yaptı. Selahattin Alan, çift kanatlı, iki kişilik, tek motorlu bu uçağa amblem olarak bir kağnı figürü koydu. Dün, kağnıyla kamyonu yenenlerin bugün uçak yapacak hale geldiklerini herkese göstermek istiyordu.
  Demem o ki, 1923'te üç beyaza; una, beze, şekere muhtaç olan Türkiye Cumhuriyeti, 1926'dan itibaren uçak üretmeye başladı."
  7 -1 ... acele etme papaz efendi
 • fetö den imamoğlu na oy vermeyin çağrısı

  1.
  fetö ne istediyse veren, verilirken alkışlayan kevaşe yavrularının unutturamayacakları işbirliği. millet oyunlarını bozdu. ekrem imamoğlu'na saldıranların dinidir fetöcülük.

  https://www.google.com/am...rmeyin-cagrisi-99565.html
  2 -1 ... acele etme papaz efendi
 • samanyalu tv spikerleri

  1.
  neredeler, ne yapmaktalar merak edilen fethullahçı kevaşe yavruları bunlar. yıllarca kemalizm, chp ve gezicilere iftira atıp durmuşlardı ekranlardan.

  kimi türbanıyla, kimi bayılma numarasıyla, kimi sahte gözyaşlarıyla yalanları bir bir sıralamışlardı. sonra darbe yaptılar.
  1 ... acele etme papaz efendi
 • ismail saymaz ın ayar manyağı yaptığı akp liler

  1.
  biraz yüzleri olsa bir daha televizyona çıkamazlar, utanmaz arlanmaz terör yandaşları. bilhassa ismail saymaz'ın 7 ve 8. dakikalardaki "tayyip erdoğan'ın kalubeladan, kıyamete kadar varolacak lider olarak düşünüyorsanız, üzgünüm öyle bir türkiye yok" demesi efsane olmuş.

  https://youtu.be/IGJqrfk8KxI
  4 -4 ... acele etme papaz efendi
 • 50 bin ton stoğa rağmen etin fiyatının düşmemesi

  1.
  kırmızı et fiyatlarının düşmemesi üzerine chp'li vekilin bakana sormasıyla akla gelmiştir. bu çomarlar elbette chp'ye saldırırlar. rantları bozuluyor.

  "Tarım ve Orman Bakanlığı, Et ve Süt Kurumu stoklarında 50 bin ton sığır eti bulunduğunu açıkladı. CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, et fiyatlarındaki artışa dikkat çekerek, “Stokta et var ama fiyatları durmuyor” dedi."

  https://www.sozcu.com.tr/...irmizi-et-cikisi-5563510/
  1 -3 ... acele etme papaz efendi
 • ihvan terörü

  1.
  mısır ve suriye'den sonra libya'da son çırpınışlarını izlediğimiz müslüman kardeşler terörü. türkiye'de ise sandıkta dibi boylayacak.
  1 ... acele etme papaz efendi
 • akp nin pkk yı meşrulaştırması

  1.
  bilinmeyen şey değil.

  (bkz: abdullah öcalan ile 5 vakit namaz kılardık)

  (bkz: akp nin terörü meşrulaştırması)
  3 -2 ... acele etme papaz efendi
 • pkk teröristlerinin namaz hassasiyetleri

  4.
  annesi pkk'lılarla namaz kılmış çomarın eziklendiği başlık. pkk'yı meşrulaştıran sıkmabaş anandır
  2 -1 ... acele etme papaz efendi
 • akp pkk ve mhp nin ekrem imamoğlu hazımsızlığı

  3.
  (bkz: pkk teröristlerinin namaz hassasiyetleri)
  1 -1 ... acele etme papaz efendi
 • pkk başının akp hassasiyeti

  1.
  pkk terör örgütü ve akp'nin karşılıklı sevgilerine dair.

  (bkz: pkk başının erdoğan yıkılmasın istemesi)

  (bkz: pkk başının tayyip erdoğan ı kurtarması)

  (bkz: erdoğan ı gezi de ben kurtardım)
  1 -1 ... acele etme papaz efendi
 • dindar nesil derken boktan nesil yetiştirmek

  1.
  2002- 2020 arası türkiye'de gözlenen durum.
  4 -1 ... acele etme papaz efendi
 • imam hatip mezunu teröristler

  1.
  15 temmuz'da millete bomba atmışlardır.
  2 -1 ... acele etme papaz efendi
 • yeni şeyler getiriyorum