• islamda iftira ve yalan

  4.
  iç içe geçmiş şeyler. bu dinden olanlar kendi yalanlarına kendileri inanıyorlar en fenası.
  ... acele etme papaz efendi
 • rahşan ecevit

  138.
  97 yaşında vefat etmiş cumhuriyetle yaşıt hanımefendi. son derece mütevazi bir yaşamı oldu. türkiye'den böyle bir başbakan eşi geçti.
  ... acele etme papaz efendi
 • ihanetin adı kanal istanbul

  24.
  "istanbul’a yapılan bu ihanetin geri dönüşü yok."

  ekrem imamoğlu.

  https://www.google.com/am...l-aciklamasi-5573512/amp/
  1 ... acele etme papaz efendi
 • akp dini

  113.
  akp lileri çıldırtacak bir şey bırak

  https://odatv.com/cumhurb...liz-etsin-17012040_m.html
  1 -1 ... acele etme papaz efendi
 • ağaca konan kargaların aynı yöne bakması

  5.
  gaklamak birine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır.
  3 ... acele etme papaz efendi
 • çopur musa delibaş mehmet ve kadir mısıroğlu

  1.
  üç yunan dölü, üç kemalizm düşmanı dinci köpeği. ilk ikisi milli mücadele devam ederken, afyon ve denizli'de din elden gidiyor diyerek çevrelerine topladıkları başıbozuklarla kuvayi milliye güçlerine saldırmış (1920), kaçmak zorunda kaldıklarında yunanistan'a sığınmış ve kendilerine verilen güçlerle tekrar milli mücadeleye karşı anadolu'ya geçmişlerdir. dini bütün akp'li kadir mısıroğlu ise bunlardan aldığı bayrağı uzun süre taşımıştır.
  3 ... acele etme papaz efendi
 • gezi de ve seçimlerde akp yardımcısı pkk

  1.
  bölücü bir ilişki. sayın apo, megri megri hemi?

  (bkz: erdoğan ı gezi de ben kurtardım)

  (bkz: osman öcalan ı trt ye çıkarmak)
  3 -2 ... acele etme papaz efendi
 • akp geziciler önünde diz çöküp özür dilemeli

  3.
  bi siktir git dedirten akp li zırvaları.

  (bkz: akp nin yan yana atatürk ve apo posteri yalanı)
  3 -2 ... acele etme papaz efendi
 • akp geziciler önünde diz çöküp özür dilemeli

  1.
  fethullahçı ve pkk'lılar ile gezicilere saldıran akp üzerine düşünme sebebi. biz "fethullah'ın piçleri yıldıramaz bizleri" derken, akp'liler kahraman polis destan yazıyor diyorlardı. biz, amerika'da fethullah gülen'i protesto ederken, tayyip erdoğan bizi fetö'ye şikayet ediyordu. bölücü başı apo ise tayyip erdoğan'ı ben kurtardım diyecekti gezi'de. unutma vatandaş.
  7 -3 ... acele etme papaz efendi
 • kummeşmaha nehri

  1.
  (bkz: yeşilırmak)

  hitit metinlerinde, kuzeydeki kaşkalarla sınır olarak geçmekte.
  2 ... acele etme papaz efendi
 • imamoğlu cumhurbaşkanı olacak diye kuduran güruh

  27.
  tayyipçi çomarları mala bağlatmış hakikat. anayasa mahkemesi'ne koşsunlar, kendi yaptıkları değişikliğin iptaline. ekrem imamoğlu geliyor.
  1 -1 ... acele etme papaz efendi
 • imamoğlu cumhurbaşkanı olacak diye kuduran güruh

  21.
  şaka maka 16 nisan referandumunu iptal etme konusunu gündemde tutup, nabız yoklayan güruh. tayyip erdoğan ve şürakası tepetaklak olacak farkındalar. chp ekrem imamoğlu ile geliyor. lakin yapacak birşey yok. sikiş başlayacak.
  2 -2 ... acele etme papaz efendi
 • türkiye gazetesi

  85.
  fethullahçı yayın organı. hapishanedeki teröristlere mesaj gönderilmesinde kullanılıyormuş.

  https://odatv.com/karlov-...gonderdi--15012014_m.html
  1 ... acele etme papaz efendi
 • türk hava kuvvetleri libya operasyonu

  4.
  türkiye'nin libya konusundaki tavrı olmalıdır, elbette gerek olmadıkça yapılmamalı. kimi uzmanlara göre karadan bir müdahaleyle libya, türkiye'nin vietnamı olabilir. mehmetçik akp'nin ihvancılık aşkına ve kan tazelemesine yem olmamalı.
  3 ... acele etme papaz efendi
 • necmettin erbakan ın kemalizm i savunması

  1.
  akp'lileri mortingen eden savunma, üstelik hiç beklenmedik birinden (bkz: necmettin erbakan). milli görüşten fehmi çalmuk, 22 yıl önceden bir konuşmayı aktarmış. ben bile bu kadar iyi savunamazdım.

  “merhum erbakan hocam ile birlikte kendisi başbakanlıktan indirilmiş, partisi kapatılmış, siyasi yasaklı olduğu bir dönemde, 28 şubat sonrası almanya, hollanda, fransa’ya gittik. 1998 yılının haziran ayı… insan hakları platformlarında, toplantılar da partisine yönelik haksızlıkları anlattı. bonn şehrinde bir insan hakları toplantısı yapılıyordu. toplantının tam adı; ‘avrupa’da insan hakları tecrübesi’”

  erbakan hoca konuşmasını yaptı. salondan ayrıldı. erbakan hoca’dan sonra almanya’da faaliyet gösteren ve kürt sorunuyla ilgili tepkisel açıklamalarıyla öne çıkan, hatta kimi zaman terör örgütü pkk’ya ilişkin destek açıklaması yapan dialog-kreis kuruluşu adına konuşma yapan mehmet şahin ‘türkiye cumhuriyet’indeki insan hakları ihlallerinin birinci derece sorumlusunun kemalizm olduğunu’ söyledi.

  kürdistan’da kan akıtılıyor kemalizm’in egemen olduğu dönemden itibaren bunlar vardı. erbakan iktidara gelince ordu çirkin yüzünü gösterdi. türkiye’yi kimin yönettiği ortaya çıktı kemalizm ve milli güvenlik kurulu’nun devam ettiği bir ülkede inançlara baskı olur kürt sorunu çözüm bulmaz.

  fehmi çalmuk, “terör örgütü pkk’ya ilişkin destek açıklaması yapan” dediği mehmet şahin’in kemalizm’e yönelik ağır hakaretlerinin ardından necmettin erbakan’ın hızla salona yeniden döndüğünü ifade ederek şöyle devam etti.

  konuşma devam ederken merhum erbakan yıldırım hızıyla salona geldi ve yerine oturdu. erbakan, şahin’e müdahale etmek istedi. sempozyumu yöneten başkan söz vermedi bunun üzerine erbakan pusula göndererek söz hakkı aldı. şahin’in söylediği sözlerin kendi şahsi açıklamaları olduğunu belirten erbakan ‘herkesin kendi görüşlerini ortaya koyması doğal hakkı ama türkiye’yi tanıyan kişiler olarak susmak doğru olmaz. sükût ikrardan gelir. doğruyu söylemek mecburiyetindeyiz.

  "kimseleri suçlu göstermek için toplantı yapmıyoruz. insan hakları ihlallerinin sebebi olarak türk ordusunu ve kemalizm’i göstermek mümkün değildir. başörtü sorunu varsa bunun sorumlusu türk ordusu değil bazı üniversitelerin yöneticileridir. devrim kanununda başörtüsü yasaklanmamıştır. ordu kendi işi ile meşguldür. ihtilaller yapılıyorsa ondan yapanlar mesuldür. insan hakları ihlalinde ne türk ordusunu ne de kemalizm’i suçlu göstermek doğru değildir."

  https://odatv.com/pelikan...ran-konu--14012058_m.html
  1 ... acele etme papaz efendi
 • erdoğan dan cumhuriyet düşmanı cemaate ziyaret

  14.
  15 temmuz yiyatro denince kuduran çomarlara gelsin.

  (bkz: erdoğan dan cumhuriyet düşmanı cemaate ziyaret)
  1 -1 ... acele etme papaz efendi
 • akp li melih gökçek ten ankara ya 576 milyon zarar

  1.
  yeni açılmış davayla ortaya çıkan korkunç rakam. bu akp'liler hep böyle.

  "Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketi ANFA tarafından 2015 yılında 1,7 milyar TL’ye ihale edilen “Parklar, Refüjler, Yan Bantların Yeşil Alanları, Piknik Alanları, Rekreasyon Alanları, Mezarlıklar, Havuzlar ve Göletler ile Belediye’ye Ait Tesislerin Bitkisel, inşaat, Tesisat, Elektrik, Bakım ve Onarım Hizmet Alımı” işine yönelik olarak Teftiş Kurulu soruşturması ortaya çıktı. Soruşturma sonucunda Belediye’nin 576 milyon TL’lik zarara uğratıldığı gerekçesi ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunuldu."

  https://odatv.com/melih-g...orusturma-13012042_m.html
  2 ... acele etme papaz efendi
 • recep tayyip erdoğan

  29099.
  italyanlara araba yaptıracağına şanlı tarihine bakmalı?

  (bkz: kemalist türkiye nin yerli ve milli uçakları)
  4 -1 ... acele etme papaz efendi
 • recep tayyip erdoğan

  29098.
  (bkz: erdoğan dan cumhuriyet düşmanı cemaate ziyaret)
  4 -2 ... acele etme papaz efendi
 • erdoğan dan cumhuriyet düşmanı cemaate ziyaret

  11.
  annelerine tarikat yurtlarında lavman yapılmış erdoğancı kırıkların savundukları rezalet. normal aslında. yarrak anadolu'nun kurucu kadroları bu cemaatler. bir defa anadolu kurmak ne ln?
  4 -5 ... acele etme papaz efendi
 • yeni şeyler getiriyorum